Telefon

+48798710619

Oferta Euro Taxi Brzeg

Usługi taxi - przewóz osób

Świadczymy usługi taksówkarskie na terenie powiatu brzeskiego jak również na terenie kraju i zagranicą. Z naszej strony gwarantujemy wysoką kulturę osobistą kierowców, nienaganny stan techniczny taksówek, wysoką estetykę i komfort podróży.

Usługi kurierskie taxi - przewóz przesyłek

Firma kurierska znowu nie odebrała paczki na czas ?? Nic straconego !! Zawieziemy twoją przesyłkę bezpośrednio do odbiorcy. Przesyłki kurierskie w kraju i zagranicą – tylko w Euro taxi Brzeg.

Krajowy i zagraniczny transport osób

Potrzebujesz pilnie dostać się na drugi koniec Polski do rodziny, rodziców?? Musisz dotrzeć do zagranicznego oddziału swojej firmy ?? Zależy Ci na bezpiecznej i komfortowej podróży w atrakcyjnej cenie ?? Nic prostszego. Wybierz Euro Taxi Brzeg – najlepsze taxi w mieście 

Transfery lotniskowe zagraniczne

W tym roku zapadła decyzja o wczasach w egzotycznych i odległych krajach. Wylot z zagranicznego portu lotniczego ?? Zawieziemy i odbierzemy was po urlopie w ustalonym terminie. Wykonujemy zagraniczne transfery lotniskowe z Niemiec, Francji, Czech i wielu innych krajów UE. 

Przewozy VIP

Masz umówione spotkanie z ważnym Klientem?? Zależy Ci na komfortowej i bezproblemowej podróży bez spóźnień i stresów?? Wykonujemy przewozy VIP Taxi oznakowanymi i nieoznakowanymi pojazdami klasy premium na terenie kraju i zagranicą.

Transfery lotniskowe w kraju

Wybierasz się na urlop za granicę ?? Potrzebujesz transportu na lotnisko ?? Nie chcesz jechać własnym samochodem, męczyć się w tłumie w pociągu ?? Nic prostszego zamów taksówkę w Euro Taxi Brzeg !! Zawieziemy Cię na lotnisko w komfortowych warunkach. Wykonujemy transfery lotniskowe do następujących portów lotniczych: Warszawa Okęcie, Modlin ,Wrocław ,Poznań Ławica. Kraków Balice, Katowice Pyrzowice, Łódź Lublinek, Gdańsk Rębiechowo, Bydgoszcz ,Rzeszów Jasionka, Szczecin, Zielona Góra. 

Imprezy okolicznościowe

Wielkimi krokami zbliża się ważna impreza – twoje wesele, przyjęcie urodzinowe, chrzciny. Potrzebujesz transportu dla gości?? Skontaktuj się z nami. Zrób rezerwacje, ustal termin. Wykonujemy przewóz osób oznakowanymi i nieoznakowanymi pojazdami klasy średniej i premium. Potrzebujesz auta do ślubu ?? Wynajmij auto z kierowcą w atrakcyjnej cenie. To i wiele innych tylko w Euro Taxi Brzeg – najlepsze taxi w twoim mieście.

Zamów Taxi